השפעה מקומית

רשויות עסקים וקהילה 

משתפים פעולה למען האקלים

בעיה עולמית, הזדמנות של כולנו

משבר האקלים הוא בעיה עולמית, ארצית ומקומית. לאופי החיים כיום ברמת היישוב, העסק והבית הפרטי יש השלכות סביבתיות, שמשמעותן אובדן המשאבים שהושקעו בייצור מזון מבוזבז, ריבוי פסולת אריזות חד פעמיות, זיהום אוויר וקרקע ופליטות גזי חממה המגבירים את בעיית משבר האקלים העולמי. התייעלות ברמה המוניציפלית והעסקית בתחומים הללו תעלה את המודעות הציבורית להתמודדות עם המשבר ותביא לחסכון כספי ברשויות ובעסקים.

משתפים פעולה למען האקלים ולמעננו

פרויקט השפעה מקומית הוא יוזמה של ארבעה ארגוני סביבה מובילים בישראל – צלול, The Natural Step ישראל, 2B Friendly ואל אמל. הפרויקט נולד מתוך תמיכה של האיחוד האירופי ובהשתתפותם של ארגוני החברה אזרחית בישראל בשיפור תוכניות ומדיניות ציבוריות בתחומי שינוי האקלים. מטרת הפרויקט היא שיפור מנגנוני ההתמודדות עם משבר האקלים ברמה המקומית דרך שיתוף פעולה בין הרשות המקומית לעסקים וקהילה בשטחה.

רוצים להצטרף לפרויקט?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם!

ליצירת קשר

מיטל אמיר שפר

רכזת פרויקט

הארגונים השותפים בפרויקט השפעה מקומית

יש לכם שאלות נוספות?

מוזמנים להשאיר לנו פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!

״השפעה מקומית״ מתגייסים למען העסקים בדרום ובצפון

תוכנית השפעה מקומית בימים אלו תומכת בעסקים הקטנים שנפגעו לאור המלחמה.
לאור המלחמה, כל הרשויות והאזורים איתם אנו עובדים נפגעו, ורובם נמצאים בקווי העימות.
לכן, בעקבות המציאות החדשה אליה נקלענו, התאמנו מחדש את מטרות הפרויקט ואנו מעוניינים להתמקד בשיקום העסקים הנפגעים. אנו מאמינים שאחת הדרכים לחוסן קהילתי היא חיזוק הכלכלה המקומית ובכך נוכל לתרום ליצירת כלכלה משגשגת של עסקים קטנים לטובת קהילות מקיימות.

דילוג לתוכן